Dystrybutor odkurzaczy parowych. Green Stream

Czysty samochód to wizytówka przedsiębiorczości, odpowiedzialności i elegancji. Każdy szanujący się mężczyzna i kobieta pragną jeździć estetycznym i bezpiecznym autem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób poszukuje urządzeń przeznaczonych do czyszczenia samochodów. Stacje i myjnie również otwierają się na najnowsze rozwiązania.

Firma Green Steam jest profesjonalnym dystrybutorem innowacyjnych rozwiązań czyszczących. Naszymi produktami wyposażamy branżę samochodową, hotelową, gastronomiczną, przemysłową oraz sprzątającą. Lata doświadczenia, wiedza i profesjonalizm umożliwiły nam nawiązanie współpracy z najlepszymi producentami. Mamy dostęp do wysokiej jakości sprzętu, takiego jak odkurzacze parowe czy automaty do prania tapicerek oraz wiele innych.

Niezwykle ważny jest dla nas kontakt z klientem. Staramy się nawiązywać poważne i prawdziwe relacje z odbiorcami. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. W tym celu założyliśmy bloga, na którym opisujemy najlepsze rozwiązania dotyczące czyszczenia auta. Wiemy jak dbać o samochód i chętnie o tym opowiadamy.