Sfinansowanie działalności firmy

Kategoria: Blog

Start-up company structuring investment

Pomoc finansowa

Własna działalność gospodarcza, to nie tylko kontrola nad czasem i zarobkami, ale także nieprzespane noce oraz ogrom pracy i poświęcenia. Pomimo trudności wielu ludzi decyduje się na ryzyko i pójście  za głosem serca.

Zakładając przedsiębiorstwo należy przede wszystkim znaleźć źródło finansowania. Są to wszystkie przedsięwzięcia mające na celu kształtowanie struktury kapitałowej oraz zapewnienie firmie finansów. Finansowanie to również proces składający się z: określenia potrzeb kapitałowych i finansowych firmy, kształtowanie ich wyniku, sterowanie dopływem i wykorzystaniem środków finansowych.

Zdarza się, że przedsiębiorca wpadł na pomysł, naszkicował plan i jest zdecydowany do podjęcia działań. Boryka się jednak z brakiem źródła finansów. Przedsiębiorca może skorzystać z pomocy banku, funduszy pomocowych oraz Venture capital. Niestety nie każdy orientuje się w zasadach współpracy. W takiej sytuacji warto nawiązać kooperację z firmą, która nie tylko umożliwi zakup sprzętu, ale także pomoże zdobyć na niego fundusze.

H2: Pomoc przy zdobyciu finansowania

Często zdarza się, że przedsiębiorcy mają idealny pomysł na założenie firmy, jednak borykają się z funduszami. Nie dysponują potrzebnym kapitałem i nie wiedzą jak go zdobyć. W takiej sytuacji warto skontaktować się z firmą, która nie tylko zaoferuje zakup sprzętu, ale także pomoże przy zorganizowaniu funduszy. Jedną z nich jest Greensteam zajmująca się dystrybucją odkurzaczy parowych, nowoczesnych urządzeń kierowanych do właścicieli stacji paliw. Oprócz handlu odkurzaczami przedsiębiorstwo specjalizuje się również w udzielaniu wsparcia finansowego. Inwestorzy pragnący otworzyć własną stację benzynową lub samoobsługową myjnię samochodową mogą skorzystać z oferty firmy Greensteam. Przedsiębiorstwo umożliwia trzy rodzaje wsparcia.

Pierwszym jest pomoc w zdobyciu dotacji z Funduszy Europejskich i Urzędu Pracy. Firma specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych biznes planów, ekspertyz środowiskowych i niezbędnych dokumentów. Pomaga przygotować projekt i zdobyć dofinansowanie. Inną formą jest nieoprocentowany kredyt na zakup urządzeń z oferty przedsiębiorstwa. Klient otrzyma jasne i przejrzyste warunki pożyczki pozbawionej dodatkowych kosztów. Ostatnią metodą jest ekspresowy leasing. Firma współpracuje z wieloma bankami i firmami leasingowymi. Wybiera najbardziej korzystną ofertę i pomaga przy wypełnieniu dokumentów. Klient może liczyć na przejrzystą i korzystną umowę.

Firma Greensteam pomaga sfinansować działalność firmy i zdobyć fundusze na zakup oferowanych odkurzaczy parowych. Jest to niezwykle korzystne dla nowych przedsiębiorców, którzy pragną otworzyć własną stację benzynową. Greensteam jest nie tylko dystrybutorem ale również pośrednikiem i pożyczkodawcą.