Odkurzacz parowy. Znakomita inwestycja

Kategoria: Blog

Odkurzacz parowy

Odkurzacz parowy. Idealny dla klienta

Odkurzacz parowy to urządzenie idealne dla klientów dbających o czystość. Przy użyciu gorącej pary maszyna usuwa zaschnięty brud i pozostawia świeży zapach.

Cechą charakterystyczną odkurzacza parowego jest korzystny wpływ na środowisko. Urządzenie nie wymaga użycia toksycznych środków chemicznych, niebezpiecznych chemikaliów i szkodliwych detergentów. Wytworzona przez urządzenie para pod ciśnieniem kierowana jest w stronę czyszczonej powierzchni, a następnie z powrotem zasycana do odkurzacza. System ten zapewnia skuteczne i nieszkodliwe usunięcie plam, zmaz i zabrudzeń, likwidację roztoczy, zarodków pleśni i alergenów, odświeżenie powietrza, a przy tym pozostawia całkowicie suchą powierzchnię.

Odkurzacz parowy można wykorzystać do czyszczenia podłóg, okien, płytek ceramicznych, fug, a także odtłuszczania sprzętów kuchennych. Urządzenie znakomicie sprawdza się także do zewnętrznego i wewnętrznego mycia samochodu. Umożliwia odświeżenie tapicerki, dokładne wyczyszczenie chodników, foteli, szyb i karoserii. Usuwa także szkodliwe roztocza, mikroelementy i mikroby z systemu wentylacyjnego.

 

Odkurzacz parowy. Idealny dla inwestora

Odkurzacz parowy jest prawdziwym przyjacielem użytkowników indywidualnych, okazuje się jednak również idealną maszyną dla inwestorów.

Odkurzacz parowy daje klientom możliwość własnoręcznego wyczyszczenia pojazdu. Właściwość ta zadowoli kierowców, którzy lubią własnoręcznie myć swoje samochody. Urządzenie zapewni inwestorom, stacjom benzynowym i myjniom bezdotykowym nowych klientów.

Dużą zaletą urządzenia jest oszczędność. Zbiornik wodny odkurzacza posiada 25 litrów pojemności i używa zasilania o wysokości 400 [V] i 50/60 Hz. Parametry wskazują, iż maszyna nie potrzebuje wielkich nakładów wody i energii, by móc prawidłowo funkcjonować. Ponadto urządzenie nie wymaga zakupu drogich środków chemicznych i detergentów.

Odkurzacz parowy nie tylko przyciągnie nowych klientów ceniących sobie wysoką jakość usługi, ale także obniży koszty prowadzenia stacji lub myjni bezdotykowej. Skuteczny i oszczędny okazuje się idealnym urządzeniem dla inwestorów.